הכירו את המבנים הניידים למצבי חירום שנפרסים תוך 10 דקות בכל תנאי שטח

ניידות, גמישות, הרכבה קלה ופשוטה, כל התכונות האלו נחוצות כאשר מדברים על הקמת מבנים ניידים או על מבנים בחירום. אז איך אפשר להשיג את כל התכונות האלו כשמדובר על מבנים לצד תפעול קל ונוח? את כל הפרטים ריכזנו לכם במאמר הבא.

השגרה החדשה שנכפתה עלינו עכשיו, בגלל התפרצות מגפת הקורונה (COVID-19), אשר התפרצה בסין בסוף שנת 2019 ומשם המשיכה לכלל העולם, מצריכה היערכות מיוחדת. נקודות בדיקות זמניות מוקמות כמעט בכל רחבי הארץ ולצורך כך צריך מבנים ניידים, שיאפשרו את הקמת המתחמים בזריזות ובקלות ללא כאבי ראש מיותרים.

למה כדאי לבחור מבנה נייד להשכרה במצב חירום?

בעוד שבשגרה מבנים ניידים מתאימים לגופים כמו חברות הפקה, עיריות, דוכני מכירות ואירועים, מתנסים וכד', במצב חירום המצב שונה לחלוטין. בתי חולים מלאים כמעט עד אפס מקום, עמדות חמ"ל של אנשי פיקוד העורף ואנשי הביטחון הכללי, כל אלו הם מראות נפוצים בשעת חירום.
במקרים אלו הצורך במבנים נוספים הוא ברור: חמ"ל גדול צריך חלל גדול, בתי החולים המלאים תמיד צריכים גיבוי, גם לאוכלוסיות שאין להן נגישות לבתי חולים בקרבת מקום, כמו בפריפריה.

מצב חירום מתאפיין בהתרחשות מתגלגלת, כאשר אי אפשר לדעת איפה יהיה המוקד הבא בו
יצטרכו תוספת למבנה קיים או הקמת מבנה חדש.
חלק מן המוכנות לשעת חירום היא גם היערכות להקמת מבנים בצורה מהירה תוך ניצול מינימלי של משאבים וללא התעסקות עם כוח אדם. המבנים של פורטס נותנים את המענה לכל תרחיש ובכל מקום. מרגע הגעת המבנה למקום תוך 10 דקות הצוות שלנו יפרוש את המבנה ויעזור לכם לרהט ולאבזר אותו.

מהם היתרונות של FORTS בהשוואה למבנים ניידים סטנדרטים?

המהירות, הגמישות והזמינות הם קריטריונים חשובים מאוד בזמן חרום או בזמן אמת. המבנים שלנו תוכננו לתת מענה למגוון צרכים וכל מבנה יכול לשמש כקליניקה רפואית, חדר חמ"ל, חדר בדיקות או אפילו מגורים לאנשים בבידוד. המבנים של פורטס קיימים בארץ בשתי דגמים: מבנה סוויטה בו כניסה ומספר חלונות ומבנה אירוח בו בו קיימת ויטרינה זכוכית לאורך קיר שלם והיא גם ניתנת לפתיחה ומאפשרת מעורבות עם הסביבה החיצונית. הפְּרִישָׂה המהירה והאפשרות לפרוש מבנה כמעט בכל שטח הם רק חלק מהיתרונות. העובדה שהמבנה מתקפל מאפשרת להוביל מבנה על עגלה ייעודית או לחלופין להעמיס עד 4 יחידות על טריילר. דבר שחוסך המוך בהוצאות על השינוע של המבנים.
בתמונה: הובלת מבנים ניידים מתקפלים של פורטס ישראל

מהם היתרונות של FORTS בהשוואה למבנים ניידים סטנדרטים?

יתרון נוסף שאין כיום בשוק אף מתחרה עם היכולת לחבר מספר מבנים יחד, כן המבנים שלנו תוכננו לא רק לשטח של 5X5 אלה ע"י חיבור של מספר מבנים ניתן להגדיל את חלל הפנים ל 5X10, 5X15 וכך הלאה. השיא בינתיים עומד על 5X30 מטר, בסופרבול בארה"ב חיברו 6 יחידות יחד ויצרו אולם ענק לעיתונות.

מצב חירום יכול לתפוס אותנו בכל זמן מעונות השנה. חום, קור, רוחות, גשמים עזים וכד ’. לכן חשוב שמבנים אלו יהיו בטוחים לכל מזג אוויר. המבנים של FORTS מיוצרים מאלומיניום וחומרי בידוד העומדים בתקנים אמריקאים מחמירים. ישנה אפשרות של קשירת של המבנים לקרקע במקרה של סופות, המבנים אטומים לגמרי ועשויים פנלים מבודדים המאפשרים חיסכון באנרגיה וידידותיות לסביבה, ירוק זה הצבע.

בתמונה: חיבור מספר מבנים ניידים יחד ליצירת מרחב פנימי גדול יותר

מבנים ניידים בטוחים בכל תנאי שטח ומזג האוויר

המהירות, הגמישות והזמינות הם קריטריונים חשובים מאוד בזמן חרום או בזמן אמת. המבנים שלנו תוכננו לתת מענה למגוון צרכים וכל מבנה יכול לשמש כקליניקה רפואית, חדר חמ"ל, חדר בדיקות או אפילו מגורים לאנשים בבידוד.
המבנים של פורטס קיימים בארץ בשתי דגמים: מבנה סוויטה בו כניסה ומספר חלונות ומבנה אירוח בו בו קיימת ויטרינה זכוכית לאורך קיר שלם והיא גם ניתנת לפתיחה ומאפשרת מעורבות עם הסביבה החיצונית.

הפְּרִישָׂה המהירה והאפשרות לפרוש מבנה כמעט בכל שטח הם רק חלק מהיתרונות. העובדה
שהמבנה מתקפל מאפשרת להוביל מבנה על עגלה ייעודית או לחלופין להעמיס עד 4 יחידות על טריילר. דבר שחוסך המוך בהוצאות על השינוע של המבנים.
יתרון נוסף שאין כיום בשוק אף מתחרה עם היכולת לחבר מספר מבנים יחד, כן המבנים שלנו תוכננו לא רק לשטח של 5X5 אלה ע"י חיבור של מספר מבנים ניתן להגדיל את חלל הפנים ל 5X10, 5X15 וכך הלאה. השיא בינתיים עומד על 5X30 מטר, בסופרבול בארה"ב חיברו 6 יחידות יחד ויצרו אולם ענק לעיתונות.

בתמונה: חלל פנימי של מבנה נייד מסוג "אירוח" הצופה כלפי חוץ

אספקה לכל רחבי הארץ בכל זמן וללא צורך בתשתיות

מקרי חירום, כאמור, מצריכים תגובה מהירה וזריזה. בנוסף ליתרונות של השינוע הקל והפתיחה המהירה של המבנים, המבנים גם עבירים, העובדה שהם מתקפלים מאפשרת מעבר דרך דלתות ומסדרונות צרים, אין צורך בהכנות מסורבלות שגוזלות זמן יקר, שבמצב חרום עלולות לסכן ואף לעלות בחיי אדם. כל התשתיות כבר כלולות במבנה, כך שלא צריך לדאוג לחיבורי רשת, מזגן או חשמל. קיימים גם חיבורים ייעודיים למים וביוב, כך שהכל מוכן להפעלה מהירה. העובדות שצוינו כאן הופכות את ההיערכות וכמובן שאת המענה ליעיל ומהיר עם חיסכון בעלויות וגמישות לשינויים.

לסיכום, לחברת FORTS ישראל יש את המענה הנחוץ כל כך בימים אלו ולשעות חירום באופן כללי, באמצעות המבנים של פורטס, ניתן לעזור לצוותי הרפואה בכל רחבי הארץ בהתמודדות מול נגיף הקורונה.

חברת פורטס מזמינה אתכם ליצור איתה קשר כדי לשמוע פרטים נוספים על השירות ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית עבור הצרכים שלכם.

לקבלת הצעת מחיר

השאירו פרטים ונציגנו יצרו עמכם קשר בהקדם