חורף, שפעת, קורונה דרייב אין – מוכר לכם?

שפעת וחורף, מילים שהולכות יחד וקשורות אחת לשנייה אצל כולנו. לצערנו המילה החדשה "קורונה" ששינתה בזמן קצר כל כך את אורך חיינו נכנסה גם כן לתמונה.
עם בוא החורף עולות חששות רבות שמתמקדות בהתמודדות עם הקורונה בתקופת החורף. אנו בפורטס ישראל, כנותני שירות למגזר העסקי, חשופים לכל המתרחש בשטח, בבתי החולים, בתחנות הדרייב אין, בשדות התעופה וגם במגזר העסקי. רוב השיחות העסקיות שלנו בתקופה זו עוסקות במתן מענה להתמודדות עם נגיף הקורונה ומדגימות פתרונות שאנו בפורטס מציעים.

במאמר הבא נציג בפניכם שימושים חדשים שנעשים במבנים הניידים שלנו, בדגש על מגזר שרותי הבריאות.
המטרה הראשונה והעיקרית שלנו בפורטס ישראל היא לקחת חלק במלחמה בנגיף.

המגזר הרפואי

מתחמי הדרייב אין שהוקמו ברחבי הארץ הוכיחו את יעילותם בהרבה אופנים, הבולטים שבהם הם הריחוק בין הבודק לנבדק, כמות הנבדקים הגבוהה וכמובן ביעילות שלהם. בנוסף למתחמי הדרייב אין לבדיקות הקורונה בקרוב מאוד תראו מתחמי דרייב אין למתן חיסונים נגד שפעת. בשטח, התמונה לא כזו ורודה, אם נסתכל על הצוותים שעובדים במתחם נבחין מייד כי הם שוהים בסביבה חיצונית, לובשים חליפות הגנה מסורבלות ו"חונקות", ומתרוצצים בין עמדות בידוק לעמדות אחסון של דגימות. זה טוב ויפה למתן מענה ראשוני אבל בטח שלא לטווח הארוך, לאורך הזמן הצוותים יתקשו למלא את תפקידם הרי הם עובדים בתנאים קשים, השחיקה מרובה מאוד, וברור שקור החורף לא יטייב איתם.

פורטס ישראל מספקת פתרון מהיר ויעיל שמשפר את תנאי הצוות הרפואי וגם את תנאי האחסון של הדגימות. וכאן תצטרכו להפעיל את הדמיון או לעשות הפסקה קצרה ולראות את סרטון התדמית שלנו >>

ייעול מתחמי הדרייב אין

מבנה בגודל 5x5 מ' הכולל תשתית חשמל, מיזוג אוויר מלא, חיבורי רשת ומסכים מהווה מקום אידיאלי עבור הצוותים. המבנים המודולאריים מאפשרים החלפת קירות כך שבקלות אנו יכולים להציע מבנה בעל שתי דלתות כניסה בשתי קירות מקבילים. זה למעשה הפתרון שאנחנו מציעים לתחנות דרייב אין. צוותי הבדיקה שוהים בתוך המבנה, בכל צד של המבנה יש דלת וחלון שמאפשרים לאיש הצוות לצאת ולעשות את הבדיקה או החיסון לפציינט שנמצא ברכב.

מעבר לנוחות ולשיפור תנאי הצוות המבנה יכול להכיל מקררים או ציוד שצורך חשמל, תקשורת ומסכים. כל התשתיות קיימות ומוכנות לשימוש.
ניתן לאחסן במבנים את הדגימות או לחלופין את החיסונים, מה שיחסוך את ההתרוצצות של הצוותים בדילוג מעמדות בדיקה לעמדות אחסנה.
בניגוד לאוהלים בהם מים עלולים לחדור ובמקרה הגרוע להציף את הרצפה המבנים סטריליים, ממוזגים ואטומים.

בתמונה: מבנה נייד מבית פורטס המשתמש כקליניקה רפואית

שימושים נוספים במבנים הניידים לשגרת הקורונה

למבנים הניידים של פורטס שימושים נוספים גם במגזר העסקי, להלן מספר דוגמאות:

  • יחידות נופש – דרישות למבנים כיחידות אירוח לנופשים באזורים שונים בארץ.
  • חדרי המתנה – דרישות לחדרי המתנה, סוכנויות רכב שאין להם אפשרות להושיב את הלקוחות במתחם המתנה בשל המגבלות מחפשות פתרון לבעיה. פורטס ישראל מספקת פתרון יעיל ומיידי.
  • רשויות תעופה – מספר גורמים ברשות שדות התעופה הביעו עניין בשימוש המבנים הניידים מבית פורטס.
  • מוסדות חינוך – גורמים ממוסדות חינוך שונים הביעו עניין במבנים שישמשו ככיתות לימוד למימוש תקנת הקפסולות.
בתמונה: המחשה למבנה הנייד מבית פורטס לצורך קליניקה רפואית הכוללת מיתוג חיצוני

לסיכום

הדגמנו במאמר איך המבנים הניידים שלנו משפרים ומייעלים מתחמי דרייב אין, איך הם משרתים ומטיבים את התנאים של נותני השירותים הרפואיים ושל הצוותים שנלחמים בנגיף ללא הרף. כמו כן, הצגנו שימושים חדשים שעלו בתקופת הקורונה.

העובדה שניתן להעמיס עד 4 מבנים על טריילר או לחלופין להוביל מבנה יחיד עם נגרר ייעודי. ושההקמה של המבנים הניידים מהירה יחסית – ברוב המקרים עד חצי שעה, מאפשרת לנו בפרוטס לתת מענה מהיר ויעיל בזמן אמת.

אנחנו בפורטס ישראל תמיד מחפשים לשפר ולייעל אירועים ותהליכים, התקופה החדשה גרמה לנו לצאת מהקופסא, לחשוב, לחתור ולראות כיצד נוכל לתרום ולעזור במלחמה נגד הנגיף ולייעל תהליכים עסקיים שנפגעו מהמשבר.

אתם מוזמנים ליצור קשר ולראות איך אנו יכולים לעזור לעסק שלכם או לשירות שאתם נותנים.
מי ייתן ונסיים את המשבר הזה במהרה ונחזור לשגרתנו הקודמת והמבורכת.

לקבלת הצעת מחיר

השאירו פרטים ונציגנו יצרו עמכם קשר בהקדם