הכירו את הדור החדש של המבנים הניידים בישראל

מבנים ניידים ואוהלים הם ללא ספק האמצעיים היעילים ביותר והזולים ביותר שמעניקים מרחב מודולרי או שטח פנים זמני בהקמה מהירה.
למבנים ולאוהלים מגוון רחב מאוד של שימושים, לרוב משתמשים בהם באופן זמני ובמקומות שלא ניתן לבנות.
חברת FORTS® ישראל שדרגה את קונספט המרחב המודולרי, הדור החדש של המבנים הניידים תוכנן לתת מענה לרוב דרישות השוק ולהעניק מרחב מודולרי תכליתי וייחודי לשימושים שונים. המאמר שלפניכם מציג את שלושת שאלות המפתח שאנו נשאלים על ידי לקוחותינו וכמובן תשובות מועילות שיעזרו לכם להכיר אותנו, את המוצר הייחודי שלנו ואת התועלת שתפיקו מהשימוש בו.

נתחיל בשאלה מי אנחנו?

פורטס ישראל הינה שלוחה של התאגיד עילית אלומיניום שבפלורידה ארה"ב. המפעל משתרע על שטח של 200,000 מ"ר, ומתמחה בייצור ציוד לבנייה קלה.
לתאגיד למעלה מ– 30 שנות וותק בפיתוח שיטות בנייה חדשניות. בארץ עילית אלומיניום ישראל ארה"ב נוסדה ב– 1995 וממוקמת באזור התעשייה באר טוביה.
החברה ידועה כאחת החברות המובילות בישראל בתחום הבניה הקלה והחלוצה בתחום השכרת מבנים ניידים מתקפלים.
שרותי החברה אינם ניתנים ללקוחות פרטיים, אלא לחברות, לקבלנים, לתאגידים, לארגונים, למוסדות, לעיריות, ולגופים ממשלתיים.

מה אנחנו מציעים?

פורטס ישראל מציעה מבנים ניידים מתקפלים להשכרה, המבנים מיוצרים במפעל שבארה"ב בהתאמה אישית לצרכי הארץ.

ישנם סוגים שונים של מבנים שנבדלים בעיצוב שלהם, כל סוג מעניק חלל פנים ייחודי לשימוש מטרות שונ ות. גודל של מבנה הוא 5x5 מטר.

את המבנים שלנו ניתן לשכור לטווח ארוך או לטווח קצר, בפריסה ארצית.

במה אנו נבדלים מהאחר?

המבנים שלנו ייחודיים ושונים ממה שקיים בשוק הישראלי. אציין מספר יתרונות אשר מבדילים את המבנים של פורטס משאר המבנים והאוהלים שקיימים בשוק.

איכות – היחידות מיוצרות מעל 10 שנים על ידי חברת האם בארה"ב והוכיחו את עצמן בשוק האמריקאי ובעולם. בפורטס ממשיכים לחדש ולשדרג בטכנולוגיית הייצור, בחומרי הגלם, בפונקציונאליות, בעיצוב, ובחסכון באנרגיה. כמו כן ניתן לחבר מספר יחידות ולהגדיל את שטח הפנים ל 5x10 או 5x15 .

תשתיות – כל מבנה כולל שקעי חשמל, תאורה, מיזוג אוויר, חיבורים לרשת ולמסכים, וכמו כן קיימת תשתית למים ולניקוז ובקלות ניתן להרכיב כיור או מתקן שתייה בתוך היחידה. את היחידה ניתן לחבר לרשת חשמל ביתית או לחלופין להזין באמצעות גנרטור.

הובלה ושינוע – העובדה שהמבנים מתקפלים מאפשרת שינוע קל ויעיל, ניתן להעמיס עד 4 יחידות בטריילר או לחלופין לשנע מבנה יחיד באמצעות נגרר ייעודי. המבנה עובר בקלות דרך דלתות ומעברים צרים כאשר הוא מקופל, מה שמאפשר פתיחה בתוך אולמות תצוגה, היכלים, ובמות. את המבנים של פורטס ניתן למקם כמעט בכל תוואי שטח.

בתמונה: חיבור מספר מבנים ניידים יחד ליצירת מרחב פנימי גדול יותר
בתמונה: דוגמא למבנה נייד מתקפל של פורטס ישראל

לסיכום, לאחר שגיליתם את פתרונות המבנים הניידים להשכרה של פורטס ישראל ונחשפתם למרחב המודולרי החדש נשמח אם תצפו בסרטון ההיכרות שלנו:

לקבלת הצעת מחיר

השאירו פרטים ונציגנו יצרו עמכם קשר בהקדם